strzeszyn gombrowicza

O Inwestycji

Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnością i łatwością aranżacji. Zaprojektowano 20 mieszkań o powierzchniach od 49 mkw do 110 mkw. We wszystkich mieszkaniach został uwzględniony praktyczny podział na część dzienną oraz część sypialną.

Niewielka liczba mieszkań, niska zabudowa, nowoczesna konstrukcja zapewniają spokój oraz kameralność mieszkańcom. Oryginalne projekty sprawiają, że każdy znajdzie odpowiedni układ dla siebie.

W ofercie znajdują się zarówno mieszkania jednopoziomowe, mieszkania z ogródkami oraz z antresolami. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Każde mieszkanie posiada co najmniej jeden balkon lub ogródek. W budynku nie ma przewidzianych lokali usługowych co wpływa na zwiększenie komfortu mieszkania.

Pod budynkiem zaprojektowano jednopoziomowy parking podziemny, który pomieści 30 samochodów, a każda z klatek schodowych posiada bezpośrednie zejście do hali garażowej.

Teren wokół budynku obsadzony będzie zielenią i zaadaptowany do wypoczynku i zabawy, a bliskość do parków i jezior sprawi, że każdy będzie czuł się bezpiecznie oraz swobodnie.

Wiele uwagi poświęcamy wykonaniu. Każdy etap inwestycji będziemy budowali tak jakbyśmy robili to dla siebie, a każdy z umówionych etapów wykonamy w terminie.

Najlepsza lokalizacja na Twój dom!

Inwestycja Strzeszyn Gombrowicza zlokalizowana jest w samym centrum dzielnicy Strzeszyn w Poznaniu.

To miejsce gdzie żyje się bezpiecznie i wygodnie z dala od zgiełku centrum dużego miasta, a jednocześnie z bogatą infrastrukturą. Punkty tj. sklepy, apteki, poczta, przychodnia, szkoły punkty gastronomiczne oraz przedszkole zapewniają każdemu mieszkańcowi dostęp do najważniejszych punktów usługowych. Liczne place zabaw umożliwiają rodzicom oraz najmłodszym na aktywne spędzanie wolnego czasu. Inicjatywy takie jak „Strzeszyn dla dzieci” oraz Park edukacji ekologicznej pozwalają na urozmaicenie wolnych chwil rodzinom.

Atutem miejsca jest cisza i bliskość do terenów zielonych oraz rekreacyjnych. To doskonałe miejsce dla osób ceniących aktywne formy wypoczynku. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Jezioro Strzeszynek oraz Rusałka, które w szczególności upodobali sobie miłośnicy przyrody, rodziny oraz amatorzy sportu. W okolicy powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych, jest wiele miejsc do biegania, spacerów czy też rodzinnych pikników. W okolicy jest również pole golfowe. Wszędzie jest blisko, a przede wszystkim blisko do natury!

Dla kupujących – Wykańczanie mieszkań

Aktualnie wykańczanie mieszkania jest wyzwaniem – niełatwy dostęp do sprawdzonych osób zajmujących się wykańczaniem mieszkań oraz brak czasu to największe bolączki osób zakupujących nowe mieszkanie. Dlatego dla naszych klientów została stworzona oferta na profesjonalne mieszkanie, materiałami i w stylu wybranym przez Państwo.

Na nowo i stylowo.

Zakup mieszkania to duży wydatek dlatego wychodzimy z ofertą zniżki na zakup elementów wyposażenia wnętrz dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup mieszkania. Oferujemy zniżkę na stylowe urządzenie Państwa nowego mieszkania. Urządź się z Konsimo!

Kliknij tutaj >>

Galeria zdjęć

Relacja z budowy                          

Wizualizacje